Księga Gości

 

Księga Gości zawiera wpisy z poprzednich Ksiąg, które udostępniane były wraz z wcześniejszymi wersjami Strony Parafialnej Pnikuta

Proszę pisać, to właściwe miejsce na pozdrowienia, poszukiwania i co tylko chcecie.

Nowe wpisy pojawią się po zatwierdzeniu przez administratora.

 

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 
 
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony. Jeśli chcesz by był widoczny umieść go w oknie: Widoczny adres e-mail.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 54.196.42.146.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
tadeusz tadeusz napisał/a 10 grudnia 2013 o 17:58:
pozdrowienia dla całego Pnikuta a zwłaszcza wszystkich Czuryłów,szkoda,że Stojanice tak zmarniały i nie mają żadnych stronek w internecie.Spokojnych świąt Bożego Narodzenia życzy Czuryło z Kielc
...
Anna Anna napisał/a 22 listopada 2013 o 18:55:
Szczęść Boże..Bardzo dziękuję za stronę o Pnikucie.Byłam tu dwa razy by poznać strony moich Rodziców Bronisławy Lech (z domu Pietraka)i Władysława Lech.Jeśli zdrowie dopisze odwiedzę jeszcze te piękne strony.
...
s.Hanna s.Hanna napisał/a 30 marca 2013 o 13:34:
NIECH ZMARTWYCHWSTAŁY PAN OŻYWIA W NAS TO CO MARTWE. NIECH OBUDZI DO ŻYCIA TO, CO JESZCZE UŚPIONE. NIECH WLEWA W SERCA MIŁOŚĆ, POKÓJ I WIARĘ.NIECH ŚWIATŁO JEGO ZMARTWYCHWSTANIA ROZŚWIETLA MROKI SERC I DAJE NADZIEJE NA KAŻDY DZIEŃ ŻYCIA. BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!!
...
Zenek Zenek napisał/a 16 lutego 2013 o 23:04:
Niech smutek zniknie w górskim potoku. By radość kwitła jak róża co roku. By na Twej twarzy promyczek słońca, nigdy nie zniknął i trwał do końca. By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie.
Dużo zdrowia,Bożego Błogosławieństwa,opieki Matki Bożej życzy mąż Zenek dzieci Dominika i Jan w dniu urodzin dla Lesi
...
Hala Hala napisał/a 21 stycznia 2013 o 10:59:
Drogi księżę Mariuszu !
Wiemy, jak bardzo się starałeś choć w części wytłumaczyć życie, jaki jest jego sens i czym się w tym naszym życiu kierować. Uczyłeś wartości, co jest ważne a co ważniejsze, co dobre a co złe. Z całego serca pragniemy podziękować za poświęcenie nam tak cennego czasu i duszy. Dzięki Tobie umiemy poradzić sobie w ciężkich dla nas chwilach, wiemy też do kogo mamy się zwrócić w razie problemów – do Pana Boga!. Nasza wiara stała się głębsza, a wszystkie nasze wspólne modlitwy sprawiły, że ufamy Bogu, kochamy Go i nigdy nie opuścimy. Jesteś wspaniałym nauczycielem .
Dziękujemy Ci za wszystkie duszpasterskie odwiedziny w naszych domowych kościołach , za trud odkrywania przed nami daru Eucharystii jako źródła siły, mocy i światła w naszym codziennym życiu.
Ofiarujemy Ci, Księże, modlitwę, w której będziemy się modlić o zdrowie dla Ciebie i prosić Boga o to, by zasiane przez Ciebie ziarno wydało plony obfite.
Z darem modlitwy wdzięczni za wszystko.
Parafianie
...
Ja Ja napisał/a 18 stycznia 2013 o 22:54:
Dzisiaj nasz Kochany Proboszcz ma urodziny więc życzymy wielu Bożych łask, sił i wiary. Niech Pan błogosławi i strzeże!!! Obiecujemy modlitwę za księdza i całą parafię!!! Pozdrawiamy serdecznie wszystkich odwiedzających te stronę!!!
...
wsp. wsp. napisał/a 18 stycznia 2013 o 20:21:
Alino!!! Jest okres Bożego Narodzenia,jeżeli jesteś wierną pnikuczanką,to wypadało by na początek pozdrowić proboszcza i pnikuczan z przyjściem na świat Mesjasza
OBIECUJEMY MODLITWĘ!!!
...
Alina Dorosz Alina Dorosz napisał/a 16 stycznia 2013 o 21:34:
Drogi Pnikucie !! Ukochany mój Pnikucie !!! W ciągu siedmiu wieków nie jedno widziałeś, nie jedno wycierpiałeś, wielu krzywd doznałeś !!!?? Czy jesteś wart tej hańby i obłudy w XXI wieku ? Roku Wiary ?
Nasi dziadkowie wpajali nam czym jest poczucie wiary , odpowiedzialności, patriotyzmu, uczyli nas historii i tradycji. Duch Patriotyzmu towarzyszył każdej rodzinie. W czasach "komuny" walczyli o to, aby Parafia przetrwała, aby kościół był otwarty ..... ( Delegacja Pnikutczan kilkakrotnie wyjeżdżała do Moskwy, żeby negocjować otwarcie kościoła)

No cóż, można jedynie zacytować:

" Vanitas vaniatatum, et omni vanitas"(Koh) (Marność nad marnościami i wszystko marność)


Współczuję ks. proboszczowi, że musi dźwigać kolejny ciężar na swoich ramionach.....

Z poważaniem

Dawna i obecna Pnikutczanka
Alina Dorosz
...
Kazimiera Kazimiera napisał/a 9 stycznia 2013 o 19:56:
Szczęść Boże calemu Pnikutowi i wszystkim jego mieszkańcom.Pozdrawiam serdecznie Księzy i Parafian.Cudowna galeria Wspaniale jest poczuć atmosferę Pnikuta .Życzę dalszych sukcesów.
...
Daniel Daniel napisał/a 4 stycznia 2013 o 13:07:
Bardzo fajna strona.Pozdrawiam!!
...

Komentowanie jest wyłączone